Wybierz inny kraj lub region, aby obejrzeć treści dla Twojej lokalizacji.

WH_KAR_AZUBI_GEW_Azubi und Arbeiter an Werkbank_1436x643px.jpg

Dołącz do zespołu Winkhaus

W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową zakładu zatrudniamy i zapewniamy dojazd do pracy z Leszna, Góry, Niechlowa i Czerniny!

Sprawdź aktualne trasy i rozkłady jazdy naszych autobusów:

Mechanik

Opis stanowiska

obsługa techniczna maszyn i urządzeń produkcyjnych: pras, nitownic i półautomatycznych linii montażowych

Wymagania

Icon Hacken dunkelblau

wykształcenie zawodowe lub techniczne (tj. ukończona szkoła zawodowa lub średnia o profilu technicznym)

umiejętność pracy w zespole

samodzielność i zaangażowanie

Oferujemy

pracę w zespole automatyków, elektromechaników oraz konserwatorów maszyn i urządzeń

pracę zapewniającą rozwój zawodowy oraz możliwość zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności

pracę w firmie międzynarodowej z ponad 160-letnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku

umowę o pracę i motywacyjny system wynagradzania

wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności

objęcie dodatkową opieką medyczną

Wspieramy osoby uczące się! U nas pogodzisz szkołę z pracą zawodową!

Masz pytania?

Zadzwoń: tel. +48 65 52 55 873 lub wyślij CV na adres e-mail: praca@winkhaus.pl

W CV prosimy o podpisanie klauzuli:
"Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Winkhaus Polska Beteiligungs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko “Mechanik”. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."