Wybierz inny kraj lub region, aby obejrzeć treści dla Twojej lokalizacji.

WH_KAR_Praktikanten_technisch_Frau_1376x688px.jpg

Dołącz do zespołu Winkhaus

W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową zakładu zatrudniamy i zapewniamy dojazd do pracy z Leszna, Góry, Niechlowa i Czerniny!

Sprawdź aktualne trasy i rozkłady jazdy naszych autobusów:

Monterka / Monter

Opis stanowiska

montaż okuć obwiedniowych z elementów metalowych za pomocą pras, nitownic i półautomatycznych linii montażowych

Wymagania

Icon Hacken dunkelblau

sumienność, rzetelność i dbałość o efekty pracy

umiejętność pracy w zespole

samodzielność i zaangażowanie

Zatrudnimy Cię w oparciu o umowę o pracę i zapewnimy Ci

życzliwe, poparte konkretną pomocą, przyjęcie przez członków naszego zespołu

wynagrodzenie miesięczne odpowiednie do efektów pracy

wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia

możliwość awansu

darmowe ubezpieczenie uprawniające do prywatnej opieki medycznej

możliwość korzystania z nisko oprocentowanych pożyczek z funduszu socjalnego

bardzo dobre warunki pracy; nowoczesna, klimatyzowana hala produkcyjna

możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin

możliwość wyjazdu do pracy w zakładzie firmy Winkhaus w Niemczech

Wspieramy osoby uczące się! U nas pogodzisz szkołę z pracą zawodową!

Masz pytania?

Zadzwoń: tel. +48 65 52 55 873 lub wyślij CV na adres e-mail: praca@winkhaus.pl

W CV prosimy o podpisanie klauzuli:
"Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Winkhaus Polska Beteiligungs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko “Monterka/Monter”. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."